- Počasí
- Spojené státy americké
- Maine
- Waterboro
Aktuální počasí Waterboro
Aktuální počasí přímo pro město Waterboro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
