- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Hongjin
Aktuální počasí Hongjin
Aktuální počasí přímo pro město Hongjin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 24°C |
