- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Komařice
Aktuální počasí Komařice
Aktuální počasí přímo pro město Komařice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
