- Počasí
- Černá Hora
- Bijelo Polje
- Dobrodole
Aktuální počasí Dobrodole
Aktuální počasí přímo pro město Dobrodole. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
