- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Limnaia
Aktuální počasí Limnaia
Aktuální počasí přímo pro město Limnaia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
