- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Ćirkovići
Aktuální počasí Ćirkovići
Aktuální počasí přímo pro město Ćirkovići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
