- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Xinglongping
Aktuální počasí Xinglongping
Aktuální počasí přímo pro město Xinglongping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
