- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Chālī
Aktuální počasí Chālī
Aktuální počasí přímo pro město Chālī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
