- Počasí
- Afghánistán
- Parwan
- Sūr Ghūnḏ
Aktuální počasí Sūr Ghūnḏ
Aktuální počasí přímo pro město Sūr Ghūnḏ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
