- Počasí
- Írán
- Chaharmahal and Bakhtiari
- Shaţţ-e Jamāl
Shaţţ-e Jamāl: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Shaţţ-e Jamāl můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento týden
Dnes
18. 5.
7°C
21°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
41 km/h
|
23 km/h
59 km/h
|
2 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
35°C
|
15°C
|
Zítra
19. 5.
11°C
22°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
78 km/h
|
44 km/h
81 km/h
|
12 km/h
59 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
32°C
|
18°C
|
Středa
20. 5.
11°C
21°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
42 km/h
|
22 km/h
48 km/h
|
1 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
35°C
|
14°C
|
Čtvrtek
21. 5.
9°C
24°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
55 km/h
|
23 km/h
67 km/h
|
3 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
38°C
|
18°C
|
Pátek
22. 5.
13°C
25°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
71 km/h
|
35 km/h
74 km/h
|
3 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
36°C
|
16°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
9°C
27°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
26 km/h
|
16 km/h
36 km/h
|
5 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
40°C
|
17°C
|
Neděle
24. 5.
12°C
29°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
35 km/h
|
20 km/h
42 km/h
|
8 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
44°C
|
20°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
15°C
28°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
57 km/h
|
28 km/h
64 km/h
|
0 km/h
3 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
35°C
|
40°C
|
17°C
|
Úterý
26. 5.
15°C
28°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
24 km/h
|
27 km/h
37 km/h
|
0 km/h
2 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
39°C
|
40°C
|
16°C
|
Středa
27. 5.
15°C
29°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
24 km/h
|
27 km/h
35 km/h
|
1 km/h
4 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
41°C
|
41°C
|
16°C
|
Čtvrtek
28. 5.
15°C
30°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
29°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
17 km/h
|
23 km/h
30 km/h
|
0 km/h
4 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
42°C
|
41°C
|
17°C
|
Pátek
29. 5.
16°C
30°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
14 km/h
|
21 km/h
23 km/h
|
4 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1009 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
42°C
|
18°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
16°C
31°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
29°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
12 km/h
|
19 km/h
21 km/h
|
3 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1008 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
44°C
|
18°C
|
Neděle
31. 5.
16°C
32°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
14 km/h
|
20 km/h
22 km/h
|
0 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
44°C
|
19°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
22°/7°
2. 5.
23°/9°
3. 5.
25°/11°
4. 5.
26°/9°
5. 5.
27°/13°
6. 5.
27°/14°
7. 5.
27°/13°
8. 5.
24°/13°
9. 5.
25°/12°
10. 5.
27°/8°
11. 5.
28°/10°
12. 5.
29°/13°
13. 5.
26°/13°
14. 5.
25°/11°
15. 5.
27°/8°
16. 5.
26°/11°
17. 5.
21°/12°
18. 5.
21°/7°
19. 5.
22°/11°
20. 5.
21°/11°
21. 5.
24°/9°
22. 5.
25°/13°
23. 5.
27°/9°
24. 5.
29°/12°
25. 5.
28°/15°
26. 5.
28°/15°
27. 5.
29°/15°
28. 5.
30°/15°
29. 5.
30°/16°
30. 5.
31°/16°
31. 5.
32°/16°
Co znamená
srážky
12 %
