Kurdyum: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Kurdyum můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
19. 5.
-5°C
3°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | 3°C |
|
Ráno
1°C
|
Odpoledne
4°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
63 km/h
|
27 km/h
66 km/h
|
12 km/h
55 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
11°C
|
3°C
|
Zítra
20. 5.
-3°C
13°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
13 km/h
|
3 km/h
30 km/h
|
3 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
24°C
|
9°C
|
Čtvrtek
21. 5.
2°C
16°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
32 km/h
|
13 km/h
43 km/h
|
5 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
21°C
|
14°C
|
Pátek
22. 5.
1°C
9°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
20 km/h
|
11 km/h
29 km/h
|
9 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
17°C
|
7°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
-1°C
10°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
29 km/h
|
6 km/h
37 km/h
|
6 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
18°C
|
8°C
|
Neděle
24. 5.
3°C
8°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
37 km/h
|
4 km/h
45 km/h
|
0 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
9°C
|
6°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
5°C
13°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
29 km/h
|
3 km/h
35 km/h
|
1 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
15°C
|
14°C
|
Úterý
26. 5.
5°C
15°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
5 km/h
|
4 km/h
12 km/h
|
3 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
23°C
|
17°C
|
Středa
27. 5.
8°C
17°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
8 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
1 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
24°C
|
18°C
|
Čtvrtek
28. 5.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
5 km/h
|
4 km/h
15 km/h
|
1 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
25°C
|
19°C
|
Pátek
29. 5.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
9 km/h
|
6 km/h
19 km/h
|
2 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
25°C
|
19°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
9°C
16°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
9 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
1 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
23°C
|
16°C
|
Neděle
31. 5.
8°C
15°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
6 km/h
|
1 km/h
13 km/h
|
3 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
22°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
7°C
16°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
7 km/h
|
3 km/h
13 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
23°C
|
18°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
22°/4°
2. 5.
21°/8°
3. 5.
19°/8°
4. 5.
14°/4°
5. 5.
18°/1°
6. 5.
21°/6°
7. 5.
20°/11°
8. 5.
22°/10°
9. 5.
21°/12°
10. 5.
15°/10°
11. 5.
10°/-1°
12. 5.
3°/-4°
13. 5.
5°/-2°
14. 5.
5°/-1°
15. 5.
5°/-5°
16. 5.
11°/-3°
17. 5.
11°/2°
18. 5.
3°/-5°
19. 5.
13°/-3°
20. 5.
16°/2°
21. 5.
9°/1°
22. 5.
10°/-1°
23. 5.
8°/3°
24. 5.
13°/5°
25. 5.
15°/5°
26. 5.
17°/8°
27. 5.
18°/9°
28. 5.
18°/9°
29. 5.
16°/9°
30. 5.
15°/8°
31. 5.
16°/7°
Co znamená
srážky
12 %
