‘Alī Kulayb: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město ‘Alī Kulayb můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento týden
Dnes
18. 5.
22°C
39°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 39°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
41 km/h
|
32 km/h
66 km/h
|
17 km/h
51 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1001 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
40°C
|
46°C
|
29°C
|
Zítra
19. 5.
23°C
33°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
29°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
40 km/h
|
28 km/h
44 km/h
|
16 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
38°C
|
42°C
|
27°C
|
Středa
20. 5.
22°C
32°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
27 km/h
|
18 km/h
30 km/h
|
7 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
41°C
|
42°C
|
25°C
|
Čtvrtek
21. 5.
22°C
32°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
29°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
41 km/h
|
22 km/h
33 km/h
|
13 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
39°C
|
42°C
|
25°C
|
Pátek
22. 5.
21°C
34°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
29°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
19 km/h
|
15 km/h
23 km/h
|
8 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
42°C
|
44°C
|
27°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
23°C
37°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
16 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
47°C
|
29°C
|
Neděle
24. 5.
25°C
38°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
36 km/h
|
25 km/h
43 km/h
|
18 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
47°C
|
34°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
28°C
36°C
| Min ranní teplota: | 28°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
24 km/h
30 km/h
|
22 km/h
24 km/h
|
13 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
41°C
|
49°C
|
28°C
|
Úterý
26. 5.
27°C
37°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
18 km/h
|
11 km/h
19 km/h
|
9 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
50°C
|
29°C
|
Středa
27. 5.
28°C
38°C
| Min ranní teplota: | 28°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
22 km/h
|
12 km/h
17 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
51°C
|
30°C
|
Čtvrtek
28. 5.
29°C
40°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
40°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
16 km/h
|
18 km/h
20 km/h
|
17 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
46°C
|
52°C
|
31°C
|
Pátek
29. 5.
29°C
39°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 39°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
21 km/h
|
17 km/h
21 km/h
|
10 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
53°C
|
30°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
29°C
42°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 42°C |
|
Ráno
36°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
13 km/h
17 km/h
|
14 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
47°C
|
55°C
|
32°C
|
Neděle
31. 5.
31°C
44°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 44°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
44°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
24 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
14 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
57°C
|
33°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
31°/20°
2. 5.
34°/21°
3. 5.
37°/22°
4. 5.
32°/25°
5. 5.
28°/21°
6. 5.
27°/17°
7. 5.
29°/17°
8. 5.
31°/19°
9. 5.
33°/20°
10. 5.
36°/21°
11. 5.
39°/24°
12. 5.
38°/26°
13. 5.
40°/24°
14. 5.
35°/24°
15. 5.
38°/23°
16. 5.
30°/23°
17. 5.
31°/22°
18. 5.
39°/22°
19. 5.
33°/23°
20. 5.
32°/22°
21. 5.
32°/22°
22. 5.
34°/21°
23. 5.
37°/23°
24. 5.
38°/25°
25. 5.
36°/28°
26. 5.
37°/27°
27. 5.
38°/28°
28. 5.
40°/29°
29. 5.
39°/29°
30. 5.
42°/29°
31. 5.
44°/31°
Co znamená
srážky
12 %
