- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Zardeh Kahīr
Aktuální počasí Zardeh Kahīr
Aktuální počasí přímo pro město Zardeh Kahīr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
