- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Yanglitang
Aktuální počasí Yanglitang
Aktuální počasí přímo pro město Yanglitang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 24°C |
