- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Wŏnch’ŏl-li
Aktuální počasí Wŏnch’ŏl-li
Aktuální počasí přímo pro město Wŏnch’ŏl-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
