- Počasí
- Maďarsko
- Bekes County
- Tótkomlós
Aktuální počasí Tótkomlós
Aktuální počasí přímo pro město Tótkomlós. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
