- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Ťing-men
Aktuální počasí Ťing-men
Aktuální počasí přímo pro město Ťing-men. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
