- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Ťing-men
Aktuální počasí Ťing-men
Aktuální počasí přímo pro město Ťing-men. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
