- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Tieshan
Aktuální počasí Tieshan
Aktuální počasí přímo pro město Tieshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
