- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Tall Kārawī
Aktuální počasí Tall Kārawī
Aktuální počasí přímo pro město Tall Kārawī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
