- Počasí
- Ukrajina
- Transcarpathia
- Strychava
Aktuální počasí Strychava
Aktuální počasí přímo pro město Strychava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
