- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Stoke Prior
Aktuální počasí Stoke Prior
Aktuální počasí přímo pro město Stoke Prior. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
