- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Shāhagrām
Aktuální počasí Shāhagrām
Aktuální počasí přímo pro město Shāhagrām. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
