- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Dolgovo
Aktuální počasí Dolgovo
Aktuální počasí přímo pro město Dolgovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
