- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Samgeori
Aktuální počasí Samgeori
Aktuální počasí přímo pro město Samgeori. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
