- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Rassukha
Aktuální počasí Rassukha
Aktuální počasí přímo pro město Rassukha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
