- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Raisen
Aktuální počasí Raisen
Aktuální počasí přímo pro město Raisen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 35°C |
