Aktuální počasí Rafd
Aktuální počasí přímo pro město Rafd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
