- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Quefeng
Aktuální počasí Quefeng
Aktuální počasí přímo pro město Quefeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
