- Počasí
- Mexiko
- Quintana Roo
- Puerto Aventuras
Aktuální počasí Puerto Aventuras
Aktuální počasí přímo pro město Puerto Aventuras. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
