Aktuální počasí Porvenir
Aktuální počasí přímo pro město Porvenir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 25°C |
