- Počasí
- Gruzie
- Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti
- Krist’esi
Aktuální počasí Krist’esi
Aktuální počasí přímo pro město Krist’esi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
