- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Numidia
Aktuální počasí Numidia
Aktuální počasí přímo pro město Numidia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
