- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Nehālgaon
Aktuální počasí Nehālgaon
Aktuální počasí přímo pro město Nehālgaon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
