- Počasí
- Turecko
- Giresunská provincie
- Menteşe
Aktuální počasí Menteşe
Aktuální počasí přímo pro město Menteşe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 15°C |
