- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Mengchong
Aktuální počasí Mengchong
Aktuální počasí přímo pro město Mengchong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
