Aktuální počasí Līr
Aktuální počasí přímo pro město Līr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
