Aktuální počasí La Cabaña Manantial
Aktuální počasí přímo pro město La Cabaña Manantial. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 25°C |
