- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Kuliška
Aktuální počasí Kuliška
Aktuální počasí přímo pro město Kuliška. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
