- Počasí
- Polsko
- Pomořské vojvodství
- Kościerzyna
Aktuální počasí Kościerzyna
Aktuální počasí přímo pro město Kościerzyna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
