- Počasí
- Turecko
- Diyarbakır
- Karamuş
Aktuální počasí Karamuş
Aktuální počasí přímo pro město Karamuş. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
