Aktuální počasí Jabūr
Aktuální počasí přímo pro město Jabūr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
