- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Jabłonna
Aktuální počasí Jabłonna
Aktuální počasí přímo pro město Jabłonna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 18. 5. (21:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
