Aktuální počasí Ḩamīd al ‘Sulīmān
Aktuální počasí přímo pro město Ḩamīd al ‘Sulīmān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 31°C |
