- Počasí
- Rakousko
- Upper Austria
- Etzelshofen
Aktuální počasí Etzelshofen
Aktuální počasí přímo pro město Etzelshofen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
