- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- East Rochester
Aktuální počasí East Rochester
Aktuální počasí přímo pro město East Rochester. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
