- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Dyatlov
Aktuální počasí Dyatlov
Aktuální počasí přímo pro město Dyatlov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
