Aktuální počasí Dūk-e Bālā
Aktuální počasí přímo pro město Dūk-e Bālā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
