Aktuální počasí Dubrovo
Aktuální počasí přímo pro město Dubrovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
