- Počasí
- Čínská lidová republika
- Heilongjiang
- Dongyihao
Aktuální počasí Dongyihao
Aktuální počasí přímo pro město Dongyihao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
